Patch 1.1.9.8

Post Reply
User avatar
Jotaro
Administrator
Administrator
Posts: 365
Joined: 14 Jan 2019, 22:48

Image

Mentenanța realizată pe data de 17.03.2019 între orele 08:05 - 08:35 - Patch 1.1.9.8


Changes:
  • Dacă vei fi rank negativ şi vei fi omorât itemele nu se vor mai dropa pe jos.
  • Când veţi căuta iteme în Search Shop, acestea vor fi luate random, iar sortarea se va face doar din alea random.

Bugfixes:
  • Pe descrierea Inelul VIP a fost adăugat că nu este negociabil.
  • O problemă de la Preview Costume a fost remediată.
  • Unii saci de prin hărţile noi nu aveau textură.
  • Adăugată opţiunea de a putea pune străluciri ca pe armuri şi pe frizuri.

New:
  • Run-ul Hydra a fost adăugat într-un final. Puteţi intra la el de la Statuia "Gardianul Pădurii" de la începutul "Insulei Dragonului de Foc"
User avatar
Kizu
Posts: 20
Joined: 24 Jan 2019, 23:00

Nu mai exista animatie la skill-uri ,era intentionat sau e bug?=)))
Image

Daca prostii ar zbura ar fi intuneric.
User avatar
xCLM
Posts: 5
Joined: 27 Jan 2019, 18:05
Location: Sudul Salbatic

Si Hydra are bug...
User avatar
skoterstyle
Posts: 7
Joined: 08 Feb 2019, 17:25
Location: Bucuresti

Faza cu inelul si search shop-ul sunt de ras. Nu trebuia sa faceti asta. ma rog, cum considerati.
User avatar
Flo
Posts: 23
Joined: 14 Feb 2019, 11:55

Hydra - oprit .
Inel vip , ar fi trebuit făcut negociabil , ţinând cont că piaţa e la pământ.. toată lumea vinde chestii , dar nimeni nu cumpără, plus că sunt unii care au câte 5 inele pe cont.. sunt obligaţi să le tragă pe beţiv...
sortarea itemelor... nu îmi dau seama cum funcţionează , că itemele apar tot în funcţie de preţ , nicidecum random.

Părerea mea e că putem aştepta un timp îndelungat pentru un update, cu menţiunea ca acesta sa fie ok... run-ul nou , ar fi trebuit adăugat , odată cu un update calumea.. nu cu mici modificări.. dacă abia a fost băgat şi deja e buguit... e aiurea..
Ultimele update-uri , după părerea mea , nu au îmbunătăţit aproape cu nimic gameplay-ul , nu au adus playeri noi , playerii mici în continuare nu au habar de cum ar putea face bani , unde ar putea farma.... primesc pm-uri random în map 1 de genul "Cum fac şi eu bani?" Şi .. serios vorbind.. şi eu , dacă nu cumpăram md-uri să le vând pe yang , nu făceam marea cu sarea.
La bossi , nu sunt locuri , că toată lumea se bagă peste.
La metine.. nu faci cine ştie ce bani , pentru că ac-urile s-au ieftinit drastic , AC Shop , are constant aceleaşi iteme, lucru pe care eu l-aş fi făcut random, odată la 24h , schimbate itemele de acolo , chiar dacă ar fii în număr mai mic, dar faptul că s-ar limita opţiunile de cumpărare , ar face ca ac-urile să însemne din nou ceva, pentru că în momentul de faţă, nu mai valorează mare lucru.

Concluzia mea este că... dacă tot faceţi update-uri, mai bine mai răruţ, dar cuprinzător.. şi făcut cum trebuie..pentru că sincer.. fiecare update nou , aduce un bug nou. Ar trebui făcut un server de test , aleşi câţiva jucători , experimentaţi , care să testeze fiecare update înainte de a-l urca pe serverul principal.. pentru că deja... şi playerii se împuţinează.. piaţa s-a dus în cap... iteme pe care le-am cumpărat acum 2-3 săptămâni cu 500-600-800kkk acum valorează 200-300, maximum, însă ăia 200-300, nu se mai fac la fel ca la început. Skin-urile meley nu mai au valoare , cristalele scad, upp-urile pt aegis au scăzut şi alea considerabil... totul cade uşor.. şi nu e ok..
Image
Image
Image
Post Reply